Čo je VIANOR?

Vianor (ktorého vlastníkom je spoločnosť Nokian Tyres) je najväčším servisným reťazcom v severských krajinách. V Škandinávii, Pobaltí, Švajčiarsku, v ďalších štátoch Európy a tak tiež v USA dnes existuje už 1,235 prevádzok. Rýchly rast zažíva Vianor v regióne strednej a východnej Európy, osobitne v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku, na Ukrajine, v Rusku a v Kazachstane.

Skúsení zamestnanci Vianoru predávajú a montujú pneumatiky na osobné autá, autobusy a kamióny, na stavebné a ťažké priemyselné či poľnohospodárske stroje. Okrem pneumatík ponúkajú prevádzky siete Vianor aj disky, autodoplnky, náhradné diely a v neposlednom rade tiež dokonalý a profesionálny servis.

Meno VIANOR pochádza z latinčiny a vo voľnom preklade znamená "severská cesta", čo odráža hlavnú a kľúčovú myšlienku celého reťazca - expert na (nielen) zimné podmienky.

  

Ucelená ponuka, zaujímavé ceny

Vianor ponúka široký sortiment pneumatík na všetky druhy automobilov či motocyklov. Ročne v celej sieti predávame cez 1.000.000 ks osobných a dodávkových pneumatík. Okrem pneumatík značky Nokian sme Vám schopní ponúknuť tiež pneumatiky všetkých ďalších významných producentov (napr. Goodyear, Continental, Pirelli, Hankook, Dunlop, Sava atď.) Vysoký objem predaja sa tiež odráža v lepších podmienkach predaja pre konečných zákazníkov, či už sa jedná o cenu či dostupnosť komplexnej produktovej ponuky.

5 ***** pneuservis

Na našich prevádzkach siete Vianor Vám okrem prezutie pneumatík môžeme ponúknuť tiež výmenu prevádzkových kvapalín či ďalšie auto-servisné úkony, rýchloservis. Navyše Vám ponúkame službu "Pneuhotelu", ktorá obsahuje nielen uskladnenie pneumatík, ale aj ich dokonalý servis vrátane umývania a montáže. U nás budú Vaše uskladnené pneumatiky čisté, ošetrené a pripravené na sezónu :)